Serwery i technologie IT

Czas realizacji zamówienia.

Drukuj: Czas realizacji zamówienia.
Dokładamy wszelkich starań, aby sprzedawane w sklepie internetowym powerserver.pl produkty były dostarczane do Państwa w jak najkrótszym czasie. Na czas realizacji zamówienia składa się czas oczekiwania na wysyłkę przez sklep oraz czas dostawy przez przewoźnika. Dostawy towarów realizujemy za pośrednictwem firmy kurierskiej GLS lub UPS. Czas dostawy zależy od przewoźnika, rodzaju przesyłki i adresu odbiorcy.
Dla przesyłki kurierskiej wynosi zwykle 1 dzień roboczy w większych miastach oraz 2 dni robocze w mniejszych miastach i miejscowościach. Towary dostarczane są w dni robocze od poniedziałku do piątku.

Zamówienia złożone w dni robocze do godziny 16:00 zazwyczaj wysyłane są następnego dnia roboczego. W przypadku płatności przelewem, okres ten może ulec wydłużeniu do momentu wpłynięcia środków na konto sklepu, lub konieczności kompletacji zamówienia.
 
Realizacja możliwa jest dopiero po mail'owym lub telefonicznym potwierdzeniu złożonego przez Państwa zamówienia. W tym celu skontaktujemy się z Państwem w dniu złożenia zamówienia lub w przypadku zamówień złożonych po godzinie 16:00, następnego dnia roboczego.

Odbiór osobisty

Termin odbioru jest potwierdzany przez Biuro Obsługi Klienta za pośrednictwem wiadomości e-mail lub telefonicznie.

Punkt odbioru osobistego:
Biuro Obsługi Klienta
ul. Łokietka 23A
30-010 Kraków


Wyświetl większą mapę


Pracownicy biura są do Państwa dyspozycji w dni robocze od poniedziałku do piątku w godzinach od 09:00 do 17:00.
©2023 PowerServer  |   Mapa witryny  |   Aktualności  |   PowerComputer  |   Google+   |   Facebook
Znalazłeś błąd w działaniu strony? Napisz do nas


logotypy


Wszystkie nazwy produktów, producentów i ich technologii oraz logotypy są znakami towarowymi lub zastrzeżonymi znakami towarowymi ich prawnych właścicieli
i zostały użyte jedynie w celach informacyjnych.