Serwery i technologie IT

Serwery plików firmy Actidata w ofercie PowerServer


Dodano: 6 Września 2010
Drukuj: Serwery plików firmy Actidata w ofercie PowerServer
Na początku września 2010 w ofercie PowerServer pojawiły się urządzenia firmy actidata służące do przechowywania danych. Firma actidata, mimo iż posiada niewielki staż na rynku serwerów pamięci masowej, posiada szerokie portfolio produktów służących do przechowywania danych obejmujące wszystkie typy urządzeń, od niewielkich NAS-ów po autoloadery 8U.Nowe urządzenia w ofercie PowerServer to NAS actiNAS Cube RDX oraz autoloadery taśmowe - actiLib Autoloader 1U i actiLib Library 2U/4U/8U LTO-5 HH oraz LTO-5FH.

actiNAS Cube RDX® jest sieciowym serwerem plików, który umożliwia przechowywanie, aż do 10 TB informacji. Wysoką wydajność systemu zapewniają procesor Intel Celeron oraz do 4 GB wewnętrznej pamięci RAM (1 GB standardowo jest już zainstalowany), która umożliwia dostęp do danych wielu aplikacjom i użytkownikom jednocześnie.

Niezawodne działanie systemu gwarantowane jest dzięki sensorom temperatury, które w sposób ciągły nadzorują temperaturę otoczenia, urządzenia oraz dysków twardych i procesora. Zintegrowana funkcja monitorowania systemu umożliwia wysyłanie poprzez email powiadomień o stanie najważniejszych elementów urządzenia (dyski, wentylator, temperatura, itd.).
 Do końca grudnia 2010 roku

actiNAS Cube RDX®
sprzedawany jest w promocyjnym zestawie:

do każdego serwera dodawany jest nośnik RDX® 320 GB gratis !!!


 


Urządzenia z serii actiLib Automation służą do ochrony danych w małych i średnich firmach. Produkty charakteryzują się prostą obsługa serwisową. Napędy taśmowe, zasilacze, magazynki, moduły interfejsów czy wentylatory są łatwo wymienialne bez konieczności demontażu całego urządzenia z szafy przemysłowej lub otwierania pokrywy urządzenia.

actiLib Autoloader 1U jest dostępny z napędami LTO-3, LTO-4 oraz LTO-5. Model z najnowszym napędem LTO-5 może pomieścić w ośmiu slotach taśmy o maksymalnej łącznej pojemności do 24 TB oraz przesyłać dane z prędkością do 1000 GB/godz, przy uwzględnieniu kompresji 2:1. Urządzenia są dostępne z interfejsami LVD SCSI320, SAS oraz FibreChannel.

Serwer actiNAS 4000 to rozwiązanie Network Attached Storage dla małych i średnich przedsiębiorstw. Serwer jest zbudowany na platformie Intel® i wyposażony w czterordzeniowy procesor Intel® Xeon® serii X3000. Można w nim zainstalować do 8GB pamięci RAM DDR2 z ECC.
actiNAS 4000 oferuje pojemność do 4TB z wykorzystaniem dysków SATA  w obudowie o wielkości 1U i standardowej długości 19”.  Serwer actiNAS 4000 został wyposażony w system operacyjny Windows Storage Server 2008 R2 x64 pozwalający na szybką i prostą integrację actiNAS w istniejącą strukturę.
 
Serwer actiNAS 4000 jest dostępny w naszym sklepie internetowym www.powerserver.pl. Nasi konsultanci udzielą Państwu szczegółowych informacji zarówno o samych serwerach, jak i najlepszych sposobach ich zastosowania. Jako wieloletni praktycy i specjaliści doradzimy wybór najlepszego rozwiązania dopasowanego do Państwa potrzeb oraz do obecnej i planowanej infrastruktury. 
 

Linki do wybranych urządzeń actidata:

Actidata actiNas Cube RDX + bezpłatny nośnik RDX 320GB
Actidata actiNAS 4000 + 4x 500GB SATAII
Actidata actiLib AutoLoader LTO-5 HH 1500/3000GB SAS
Actidata actiTape LTO-5 HH 1500/3000GB
 
Manager produktu:
Andrzej Jakubowski
tel.: 12 380-17-71
e-mail: andrzej.jakubowski(at)powerserver.pl


Infolinia: 801 70-33-70

Formularz kontaktowy


« poprzednie   |   następne »
©2023 PowerServer  |   Mapa witryny  |   Aktualności  |   PowerComputer  |   Google+   |   Facebook
Znalazłeś błąd w działaniu strony? Napisz do nas


logotypy


Wszystkie nazwy produktów, producentów i ich technologii oraz logotypy są znakami towarowymi lub zastrzeżonymi znakami towarowymi ich prawnych właścicieli
i zostały użyte jedynie w celach informacyjnych.