Serwery i technologie IT

Bezpieczne i trwałe składowania danych - ActiNAS 4000


Dodano: 21 Grudnia 2010
Drukuj: Bezpieczne i trwałe składowania danych - ActiNAS 4000
O tym jak ważne są kopie zapasowe oraz bezpieczeństwo i dostępność danych biznesowych nikogo nie trzeba przekonywać. Większość przedsiębiorców wie jak istotne są dla nich dane biznesowe i zdaje sobię sprawę, że ich strata może być dotkliwa.Dostępnych rozwiązań typu NAS (Network Area Storage) jest obecnie na rynku bardzo duża ilość. Aby pomóc Państwu w doborze będziemy rekomendować rozwiązania, które z punktu widzenia wieloletnich praktyków są rozwiązaniami ciekawymi, wartościowymi dla Państwa firmy. Jednym z takich rozwiązań oferowanych w naszym sklepie internetowym jest Actidata actiNAS 4000 z dyskami o łącznej pojemności 2 terabajtów.

Rozwiązanie NAS Actidata gwarantuje wysoką jakość, niezawodność i wydajność. ActiNAS 4000 to znakomita platforma sprzętową uzupełniona o funkcjonalne oprogramowanie. ActiNAS 4000 zapewnia także optymalizację prędkości i bezpieczeństwa danych. Dysk sieciowy actiNAS 4000 to rozwiązanie do bezpiecznego i trwałego składowania i współdzielenia danych. Dzisiejszy wzrost wymogów związanych z szybkim dostępem do danych, czyni z urządzeń serii actiNAS podstawowy i niezbędny element infrastruktury zabezpieczającej i archiwizującej dane.

Dysk sieciowy actiNAS 4000 oferuje wysoką wydajność oraz niezawodność. Łącząc serwery actiNAS  z taśmowymi systemami do automatycznego zabezpieczania danych firmy actidata serii actiLib doświadcza się całkowicie nowego poziomu dostępności do danych oraz prędkości w wykonywaniu kopii zapasowych i odzyskiwaniu utraconych danych.

« poprzednie   |   następne »
©2023 PowerServer  |   Mapa witryny  |   Aktualności  |   PowerComputer  |   Google+   |   Facebook
Znalazłeś błąd w działaniu strony? Napisz do nas


logotypy


Wszystkie nazwy produktów, producentów i ich technologii oraz logotypy są znakami towarowymi lub zastrzeżonymi znakami towarowymi ich prawnych właścicieli
i zostały użyte jedynie w celach informacyjnych.