Serwery i technologie IT

Serwery Actina Solar serii 200


Dodano: 16 Grudnia 2011
Drukuj: Serwery Actina Solar serii 200
Serwery Actina Solar z serii 200 to konstrukcje dwuprocesorowe dedykowane do obsługi większych grup roboczych. Szeroki zakres modeli występujących w tej serii pozwala na dobór odpowiedniej konstrukcji - od najprostszych do bogato wyposażonych - zapewniając wydajność odpowiednią do potrzeb Klienta i pełną elastyczność rozbudowy.Serwer ACTINA SOLAR 200 S4 to dwuprocesorowa platforma w pojemnej obudowie Tower z możliwością konwersji do rack 19". Serwer ACTINA SOLAR 200 S4 może być wyposażony w najnowsze wielordzeniowe procesory Intel Xeon serii 5600. Serwer ACTINA SOLAR 200 S4 posiada 8 kieszeni Hot-Swap na dyski twarde i SSD, SATA i SAS. Ponadtwo serwer pozwala na instalację opcjonalnego redundantnego zasialania oraz restrykcyjną gwarancje - 3 lata w miejscu użytkowania z maksymalnym czasem naprawy w 48h.

Modele serwerów Actina Solar o oznaczeniu 210 to serwery zbudowane w oparciu o platformy dwuprocesorowe optymalizowane do instalacji w szafach RACK. Niewielkie rozmiary - wysokość zaledwie 1U, nie ograniczają możliwości rozbudowy. Mechanizmy ochrony pamięci, rozbudowane i elastyczne zarządzanie, duże możliwości konfiguracji - to cechy, które powodują, że serwery te są idealnym rozwiązaniem dla średnich i dużych firm sektora bankowego, przemysłu i dostawców Internetu.

Serwer Actina Solar 210 A2 to idealne rozwiązanie do wydajnych zastosowań takich jak: serwer aplikacji, w tym serwer terminalowy, serwer poczty, baz danych oraz wirtualizacji. Obudowa 1U dedykowana do montażu w szafie RACK z obsługą do dwóch procesorów.  Serwer Actina Solar 210 A2 wyposażony został w najnowsze wielordzeniowe procesory AMD Opteron serii 6100. Serwer posiada wsparcie dla Microsoft Hyper-V, VMware i Citrix. Serwer ACTINA SOLAR 210 A2 posiada 4 kieszenie Hot-Swap na dyski HDD i SSD, SATA i SAS oraz gwarancje - 3 lata w miejscu użytkowania z maksymalnym czasem naprawy w 48h.

Modele serwerów Actina Solar z oznaczeniem 220 to serwery w obudowach RACK o wysokości 2U. Są dedykowane jako podstawowe serwery do zastosowań w małych i średnich firmach. Dostępne w szerokiej gamie konfiguracji (od ekonomicznych do bardzo zaawansowanych). Stabilne i wydajne, posiadają duże możliwości rozbudowy. Wyposażone w oprogramowanie monitorująco-zarządzające, pozwalają na łatwy sposób zarządzania i zdalną diagnostykę serwerów.
Serwer Actina Solar 220 A2 to idealne rozwiązanie do wydajnych zastosowań jak: serwer aplikacji, w tym serwer terminalowy, serwer poczty, baz danych oraz wirtualizacji. Obudowa 1U dedykowana do montażu w szafie RACK z obsługą do dwóch procesorów.  Serwer Actina Solar 220 A2 wyposażony został w najnowsze wielordzeniowe procesory AMD Opteron serii 6000. Serwer posiada wsparcie dla Microsoft Hyper-V, VMware i Citrix. Serwer ACTINA SOLAR 220 A2 posiada 4 kieszenie Hot-Swap na dyski HDD i SSD, SATA i SAS. Gwarancja - 3 lata w miejscu użytkowania z maksymalnym czasem naprawy w 48h.
 

Przeczytaj także:
•    Serwery Actina Solar - seria 100
•    Serwery Actina Solar - klaster Galera (Gdańsk)
•    Serwera Actina Solar - CERN (Genewa)

« poprzednie   |   następne »
©2023 PowerServer  |   Mapa witryny  |   Aktualności  |   PowerComputer  |   Google+   |   Facebook
Znalazłeś błąd w działaniu strony? Napisz do nas


logotypy


Wszystkie nazwy produktów, producentów i ich technologii oraz logotypy są znakami towarowymi lub zastrzeżonymi znakami towarowymi ich prawnych właścicieli
i zostały użyte jedynie w celach informacyjnych.