Serwery i technologie IT

Tanie serwery dla biur – Fujitsu Primergy TX100 S3 / TX100 S3p


Dodano: 21 Listopada 2012
Drukuj: Tanie serwery dla biur – Fujitsu Primergy TX100 S3 / TX100 S3p
Sytuacja na rynku serwerów zmienia się wraz z postępem technologicznym. Tanie serwery, często już w cenie komputera biurkowego, są niezwykle atrakcyjne dla sektora MSP. Serwer bowiem, w przeciwieństwie do komputera PC, jest przystosowany do ciągłej, niezawodnej pracy. Zajmuje tyle samo miejsca co „pecet”, pobiera mniej energii i objęty jest specjalistycznym, szybkim serwisem (NBD – next business day).


Coraz więcej technologii z rozwiązań serwerowych klasy korporacyjnej (enterprise) trafia nawet do najtańszych modeli serwerów. Małe i tanie serwery są więc coraz lepsze i zaspokajają obecne potrzeby małych firm i biur. Zapas mocy obliczeniowej i możliwość rozbudowy sprawia zaś, że wraz z rozwojem firmy serwer będzie w stanie zapewnić jej funkcjonowanie.


Gdy podstawowym kryterium jest niska cena to mikro i małe firmy często wybierają nowoczesny serwer Fujitsu, dostępny w atrakcyjnej cenie komputera biurkowego - Fujitsu Primergy TX100S3p

Jest to tani serwer dla rozwijających się firm. Fujitsu Primergy TX100 S3 stworzony został dla firm i biur, które dysponują jedynie podstawowymi zasobami informatycznymi lub nie mają ich w ogóle.

Serwer Fujitsu Primergy generacji S3p to najnowszy model (2012) sprawdzonej serii TX100 przeznaczony dla sektora MSP. Serwer TX100S3 to bardzo wydajna platforma bazująca na najnowszej rodzinie procesorów Intel serii E3 v2 Ivy Bridge 22nm.

Jeden z podstawowych modeli tego serwera został wyposażony w konfiguracji fabrycznej w dwa dyski twarde HDD o pojemności 500GB każdy. Dyski mogą pracować w trybie RAID 1 lub 0. Dodatkowym atutem tego modelu jest szybki 4-rdzeniowy nowoczesny procesor Intel Xeon E3-1220 v2 3.1 GHz, pamięć RAM DDR3 1600MHz o łącznej pojemności 8 GB oraz dwuportowa karta sieciowa.

Jeśli szukasz ekonomicznego serwera do Twoje firmy lub biura to  Fujitsu Primergy TX100 S3 jest jednym z tych modeli, na który warto zwrócić uwagę. Oczywiście nie jedynym z serwerów Fujitsu Primergy. Dlatego warto skontaktować się z naszym konsultantem, który doradzi najlepszy serwer dla Twojej firmy lub biura.

Jako Fujitsu Select Partner dążymy do zapewnienia naszym klientom zakupu optymalnych rozwiązań oraz pomagamy w doborze właściwego sprzętu i oprogramowania serwerowego.

Możesz też samodzielnie skorzystać z naszego konfiguratora serwerów Fujitsu aby dobrać dodatkowe komponenty serwera, wybrać oprogramowanie i samodzielnie przygotować specyfikację zamówienia. 
« poprzednie   |   następne »
©2023 PowerServer  |   Mapa witryny  |   Aktualności  |   PowerComputer  |   Google+   |   Facebook
Znalazłeś błąd w działaniu strony? Napisz do nas


logotypy


Wszystkie nazwy produktów, producentów i ich technologii oraz logotypy są znakami towarowymi lub zastrzeżonymi znakami towarowymi ich prawnych właścicieli
i zostały użyte jedynie w celach informacyjnych.