Serwery i technologie IT

Triline Mercury MP1701 - tani serwer dla biznesu.


Dodano: 21 Listopada 2012
Drukuj: Triline Mercury MP1701 - tani serwer dla biznesu.
Ekonomiczny i niezawodny serwer Triline Mercury MP1701 zaspokoi potrzeby użytkowników biznesowych. Serwery Triline Mercury MP1701 przeznaczone są dla małych i średnich firm lub dedykowanych zadań w serwerowni.


Serwer Triline Mercury MP1701 to jeden z najnowszych produktów marki Triline wyposażony w procesor Intel Xeon serii E3. Ten ekonomiczny jednoprocesorowy serwer stanowi idealne rozwiązanie jako centrum wymiany plików i dystrybucji aplikacji w małych i średnich grupach roboczych.

Procesory serii Intel Xeon E3 zapewnią wyższą o około 30% wydajnośc w porównaniu do procesorów poprzedniej generacji. Obsługa pamięci z korekcją błędów (Error Correcting Code, ECC) gwarantuje stabilność systemu i zapobiega usterkom, które powodują uszkodzenia danych i przestoje w firmie. Procesor z rodziny Intel Xeon E3-1200 pomaga chronić integralność danych z wykorzystaniem instrukcji Intel AES-NI oraz technologii Intel TXT.

Każdy serwer Triline Mercury może być objęty 3-letnim pakietem serwisu on-site NBD (opcja), co oznacza, że w przypadku wystąpienia usterki, serwer naprawiony jest w miejscu instalacji przez autoryzowany serwis producenta. Serwery marki Triline mogą być objęte dodatkowymi 2 latami gwarancji producenta (opcja). Standardowo każdy serwer marki Triline objęty jest 3-letnią gwarancją w systemie door-to-door.

Serwery Triline to produkty najwyższej jakości, szczególnie dzięki procesom projektowania i produkcji potwierdzonym certyfikacją zgodną z normą PN-EN ISO 9001:2000. Są one bezpieczne dla środowiska, czego dowodem jest zgodność procesu produkcji z normą PN- EN ISO 14001:2005.

Jeśli szukasz taniego serwera do Twoje firmy lub biura to Triline Mercury MP1701 jest jednym z tych modeli, na który warto zwrócić uwagę. Zapraszamy do kontaktu z naszym konsultantem, który doradzi najlepszy model i konfigurację serwera.

Możesz też samodzielnie skorzystać z naszego konfiguratora serwerów, aby dobrać dodatkowe komponenty serwera, wybrać oprogramowanie, rozszerzenia gwarancji i samodzielnie przygotować specyfikację zamówienia.

« poprzednie   |   następne »
©2023 PowerServer  |   Mapa witryny  |   Aktualności  |   PowerComputer  |   Google+   |   Facebook
Znalazłeś błąd w działaniu strony? Napisz do nas


logotypy


Wszystkie nazwy produktów, producentów i ich technologii oraz logotypy są znakami towarowymi lub zastrzeżonymi znakami towarowymi ich prawnych właścicieli
i zostały użyte jedynie w celach informacyjnych.