Serwery i technologie IT

Tanie serwery dla firm - HP ProLiant ML110 G7


Dodano: 7 Grudnia 2012
Drukuj: Tanie serwery dla firm - HP ProLiant ML110 G7
Mikro i małe firmy, biura rachunkowe potrzebują ekonomicznych i tanich serwerów. Związane jest to ze specyfiką ich pracy. Serwer ma zapewnić spójny mechanizm pracy grupowej, udostępnianie plików i aplikacji biznesowych, drukarek, innych urządzeń sieciowych. Podnieść efektywność pracy w zespole, zwiększyć bezpieczeństwo i zapewnić integralność danych. Jednocześnie małe firmy i biura nie mają wymagań takich, jak duże firmy, czy korporacje posiadające całe działy IT, wymagające wielkiej mocy obliczeniowej aplikacje biznesowe itp.

Serwer wyposażony w procesor Intel Xeon E3-1200 zapewnia wyższą niezawodność niż komputery biurkowe wykonujące podobne aplikacje biznesowe. Obsługa pamięci z korekcją błędów (Error Correcting Code, ECC) gwarantuje stabilność systemu i zapobiega usterkom, które powodują uszkodzenia danych i przestoje w firmie. Procesor z rodziny Intel Xeon E3-1200 pomaga chronić integralność danych z wykorzystaniem instrukcji Intel AES-NI oraz technologii Intel TXT.

Gdy podstawowym kryterium jest niska cena to mikro i małe firmy docenią nowoczesny serwer w cenie komputera biurkowego, taki jak  HP ProLiant ML110G7

Jest to ekonomiczny serwer dla rozwijających się firm. HP ProLiant ML110 G7 stworzony został dla firm i biur, które dysponują jedynie podstawowymi zasobami informatycznymi lub nie mają ich w ogóle.

W fabrycznej konfiguracji ten tani serwer HP ProLiant ML110 G7 został wyposażony w nowoczesny 4-rdzeniowy procesor Intel Xeon E3-1220 taktowany z częstotliwością 3.1 GHz i posiadający 8MB pamięci cache. W serwerze zamontowano dysk twardy HDD o pojemności 1TB, 8GB szybkiej pamięci DDR3 1333MHz z ECC. wbudowany kontroler macierzy B110i z obsługą RAID 0,1,10 dla ochrony danych, kartę zdalnego zarządzania iLO3 oraz dwa porty sieciowe GigabitEthernet. W standardzie znajduje się także napęd DVD-RW.

Jeśli szukasz taniego serwera do Twoje firmy lub biura to  HP ProLiant ML110 G7 jest jednym z tych modeli, na który warto zwrócić uwagę. Oczywiście nie jedynym. Dlatego warto skontaktować się z naszym konsultantem, który doradzi najlepszy serwer dla Twojego przedsiębiorstwa.

Możesz też samodzielnie skorzystać z naszego konfiguratora serwerów HP aby dobrać dodatkowe komponenty serwera, wybrać oprogramowanie i samodzielnie przygotować specyfikację zamówienia.

Zobacz też: Dlaczego warto kupować u nas
« poprzednie   |   następne »
©2023 PowerServer  |   Mapa witryny  |   Aktualności  |   PowerComputer  |   Google+   |   Facebook
Znalazłeś błąd w działaniu strony? Napisz do nas


logotypy


Wszystkie nazwy produktów, producentów i ich technologii oraz logotypy są znakami towarowymi lub zastrzeżonymi znakami towarowymi ich prawnych właścicieli
i zostały użyte jedynie w celach informacyjnych.