Serwery i technologie IT

Serwery dla placówek świadczących usługi medyczne

Drukuj: Serwery dla placówek świadczących usługi medyczne
PowerServer jako uznany dystrybutor serwerów i rozwiązań serwerowych wielu wiodących producentów oferuje serwery Dell PowerEdge i Dell CTO, Hewlett-Packard ProLiant, Actina Solar, Fujitsu Primergy, IBM i Triline w cenach nawet o 30-40% niższych od cen katalogowych u producentów.
Autoryzowany dystrybutor
Niskie ceny serwerów i oprogramowania serwerowego pozwolą placówkom medycznym na optymalizację kosztów wdrożenia odpowiedniej infrastruktury IT na potrzeby prowadzenia e-dokumentacji medycznej.

Zgodnie z ustawą z 28 kwietnia 2011 r. o systemie informacji w ochronie zdrowia, Ministerstwo Zdrowia nakłada na wszystkie podmioty lecznicze obowiązek prowadzenia od 1 sierpnia 2014 r. dokumentacji medycznej wyłącznie w wersji elektronicznej. Do tego czasu placówki medyczne mają prawo prowadzenia dokumentacji medycznej zarówno w wersji papierowej, jak i cyfrowej.
 
Zmiany narzucone ustawą pociągają za sobą konieczność stworzenia lub modernizacji i rozwoju zarówno oprogramowania jak i infrastruktury IT wielu placówek medycznych. Nieliczne, przeważnie prywatne placówki przechowują dokumentację medyczną wyłącznie w formie elektronicznej. W wielu przypadkach jednak przepisy wymuszają konieczność wdrożenia nieistniejącej dotąd infrastruktury IT w miejsce papierowych kartotek. 
 
Nadchodzi więc czas, gdy regały z papierem zostaną zastąpione serwerami przechowującymi dane na nośnikach pamięci masowej - np. macierzach dyskowych. Ze względów bezpieczeństwa oraz istnienia dokumentacji jedynie w formie elektronicznej dużą wagę należy przyłożyć do archiwizacji i tworzenia kopii zapasowych danych
 
Do sprawnego działania warstwy aplikacji zarządzającej danymi medycznymi, a więc zarówno rejestracją jak i pełną dokumentacją medyczną wymagana jest odpowiednia warstwa sprzętowa. Wydajny serwer zakupiony z nadmiarem mocy zagwarantuje odpowiednie zasoby w przyszłości, w czasie której dokumentacja medyczna w placówce będzie zajmować coraz większa przestrzeń bazy danych. Rozwiązania pamięci masowych backup/storage muszą przewidywać w perspektywie zwiększanie ilości przechowywanych danych oraz zabezpieczać kopie zapasowe.

Przy projektowaniu systemu IT należy dokładnie zaplanować także skalowalność systemu oraz wirtualizację pozwalającą na lepsze alokowanie dostępnych zasobów wraz ze wzrastającymi wymaganiami. Jest to główne zadanie firmy wdrożeniowej – integratora IT, który zaplanuje i wdroży rozwiązanie odpowiedniej skali spełniające wszystkie ustawowe jak i informatyczne zasady bezpieczeństwa w dostępie do danych i ich zarządzania.
 
Niskie ceny serwerów i pamięci masowych
 
PowerServer jako uznany dystrybutor serwerów i rozwiązań serwerowych wielu wiodących producentów oferuje serwery Dell PowerEdge i Dell CTO, Hewlett-Packard ProLiant, Actina Solar, Fujitsu Primergy, IBM i Triline w cenach nawet o 30-40% niższych od cen katalogowych u producentów. 
 
Niskie ceny serwerów i oprogramowania serwerowego pozwolą placówkom medycznym na optymalizację kosztów wdrożenia odpowiedniej infrastruktury IT na potrzeby prowadzenia e-dokumentacji medycznej.
 
Kompletne wyposażenie serwerowni
 
PowerServer to dostawca nie tylko serwerów i pamięci masowych ale także wszystkich pozostałych komponentów, pozwalających na uruchomienie serwerowni. Począwszy od szaf serwerowych (ZPAS), poprzez elementy sieciowe – przełączniki, rutery, zapory ogniowe (firewall) aż po serwerowe zasilacze awaryjne UPS
 
Niskie ceny i korzystne warunki licencjonowania oprogramowania
 
PowerServer jako partner dostawców serwerowych systemów operacyjnych oraz wydajnych baz danych oferuje niezwykle atrakcyjne cenowo warunki zakupu licencjonowanego oprogramowania Microsoft Windows Server, Microsoft Exchange Server oraz Microsoft SQL Server. Oferujemy także oprogramowanie oparte o system Linux klasy Enterprise (RHEL, SLES).
 
Naszą ofertę oprogramowania uzupełniają pakiety programów do wirtualizacji, tworzenia kopii zapasowych danych z serwerów oraz maszyn wirtualnych, oprogramowanie antywirusowe dedykowane do rozwiązań serwerowych oraz oprogramowanie umożliwiające zdalny dostęp terminalowy (RDP) na bardzo korzystnych warunkach licencjonowania.
 
Dowiedz się więcej
 
Nasi konsultanci odpowiedzą na wszystkie pytania i doradzą najlepsze rozwiazania, dostosowane do Państwa potrzeb oraz możliwości finansowych placówki. Przedstawią także informacje związane z procedurą zamówienia.
 
Infolinia: 801 70 33 70
 
 
Udostępniamy specjalistyczny, a jednocześnie niezwykle prosty w obsłudze konfigurator serwerów, który pozwala na samodzielny wybór sprzętu serwerowego z naszej oferty.
 
Zapraszamy do współpracy przedstawicieli placówek świadczących usługi medyczne, którzy potrzebują fachowego doradztwa w zakresie serwerów i rozwiązań serwerowych oraz rzetelnego, doświadcczonego dostawcy rozwiązań IT.
 

Zobacz także:
©2023 PowerServer  |   Mapa witryny  |   Aktualności  |   PowerComputer  |   Google+   |   Facebook
Znalazłeś błąd w działaniu strony? Napisz do nas


logotypy


Wszystkie nazwy produktów, producentów i ich technologii oraz logotypy są znakami towarowymi lub zastrzeżonymi znakami towarowymi ich prawnych właścicieli
i zostały użyte jedynie w celach informacyjnych.