Serwery i technologie IT

Macierz dyskowa IBM Storwize V3700


Dodano: 5 Września 2014
Drukuj: Macierz dyskowa IBM Storwize V3700
Zaawansowana pamięć masowa IBM Storwize V3700 została zaprojektowana z myślą o potrzebach małego i średniego biznesu. Rozwiązanie IBM Storwize V3700 uwzględnia przede wszystkim szybki wzrost ilości danych w kontekście ograniczeń budżetowych małych i średnich przedsiębiorstw.

Intuicyjna obsługa i zarządzanie pamięcią masową dzięki interfejsowi graficznemu GUI, co pozwala na przydzielanie zasobów dyskowych w kilka minut za pomocą kilku kliknięć.

Skonfiguruj IBM Storwize V3700 w naszym sklepie


Wysoka wydajność dzięki obsłudze do 8 GB pamięci podręcznej na 1 kontroler oraz napędom SSD z technologią Easy Tier. Skalowanie wydajności w górę z użyciem trybu Turbo. Dobra skalowalność osiągana jest dzięki wydajnym funkcjom optymalizacyjnym i wewnętrznej wirtualizacji co pozwala na obsługę do 120 dysków twardych.

IBM Storwize V3700 posiada szereg zaawansowanych rozwiązań, takich jak wbudowane funkcje optymalizacji przydzielania pojemności, FlashCopy i migracji oraz replikacji danych, zastosowanie podstawy technologicznej z wyższych modeli.

Pamięć masowa IBM Storwize V3700 została zoptymalizowana pod kątem wirtualizacji z wykorzystaniem VMware vSphere.

Zaletą Storwize V3700 jest jedna z najniższych na rynku cen dla rozwiązań pamięci masowych klasy podstawowej. Modułowa niewielka konstrukcja (w porównaniu do wielu rozwiązań konkurencyjnych firm) nie zajmuje dużo miejsca w szafie stelażowej.
« poprzednie   |   następne »
©2023 PowerServer  |   Mapa witryny  |   Aktualności  |   PowerComputer  |   Google+   |   Facebook
Znalazłeś błąd w działaniu strony? Napisz do nas


logotypy


Wszystkie nazwy produktów, producentów i ich technologii oraz logotypy są znakami towarowymi lub zastrzeżonymi znakami towarowymi ich prawnych właścicieli
i zostały użyte jedynie w celach informacyjnych.