Pamięci masowe Backup/Storage


 
Systemy dyskowe

Systemy dyskowe

Dostępne u nas systemy dyskowe są podzielone na kilka kategorii, dzięki czemu znalezienie odpowiedniego rozwiązania nie będzie stanowić żadnego problemu – bez względu na to, jak prezentują się potrzeby Twojej firmy. Zaimplementowane na stronie filtry pozwalają określić między innymi rodzaj obudowy, maksymalną liczbę dysków. Przy każdym produkcie można znaleźć także informacje o dostępności. Klienci, którym zależy na natychmiastowym skorzystaniu z oferowanych urządzeń, mogą postawić na propozycje obecne na naszym magazynie już teraz; przy części urządzeń konieczny będzie z kolei wcześniejszy kontakt. Systemy obecne w naszej ofercie zapewniają możliwość połączenia z różną liczbą dysków, w zależności od wymagań danego przedsiębiorstwa – od 2 do nawet 16.
Większość systemów dyskowych, które można kupić w naszym sklepie, odznacza się sprawdzoną konstrukcją typu rack. Jej zaletą jest możliwość łatwego dopasowania do standardowych rozwiązań stosowanych w serwerowniach. Oferujemy przede wszystkim systemy 1U, 2U i 3U – takie wymiary pozwalają na bezpieczne, wygodne użytkowanie w małych i średnich firmach. Modułowa budowa umożliwia tworzenie połączeń hybrydowych, dzięki czemu systemy dyskowe tego typu mogą być rozbudowywane i łączone z różnymi hostami, wykorzystując interfejsy iSCSI, FC czy SAS.
Systemy dyskowe dostępne w naszym asortymencie zostały dodatkowo poukładane względem rodzaju produktu:
•    macierze dyskowe,
•    półki/obudowy dyskowe,
•    macierze NAS.
Kolejną istotną kwestią są wymiary danego urządzenia. Wszystkie najważniejsze cechy są podane na stronie produktu, co pozwoli bez utrudnień znaleźć idealny sprzęt dla danej firmy. Każde z dostępnych urządzeń odznacza się precyzyjnym wykonaniem i wytrzymałością pozwalającą na długotrwałe użytkowanie, czego dowodem jest kilkuletnia gwarancja.
Systemy taśmowe

Systemy taśmowe

Stosowane do backupu i archiwizacji. Wyróżniają się najwyższą trwałością i bezpieczeństwem danych oraz korzystnym stosunkiem ceny do pojemności nośnika. Istotną cechą jest łatwe przenoszenie i przechowywanie kopii zapasowych poza terenem firmy.

zobacz systemy dyskowe

 

zobacz systemy taśmowe

 
Kontrolery RAID

Kontrolery

Ze względu na wysoką trwałość pamięć taśmowa jest idealnym rozwiązaniem do archiwizacji danych na długi czas. Kolejną zaletą jest korzystna cena takich nośników – już ok. 150 złotych wystarczy, by wyposażyć się w taśmę umożliwiającą zapis ponad 6 TB skompresowanych danych. Co więcej, systemy taśmowe mogą być przechowywane osobno od urządzeń elektronicznych, a częstotliwość występowania błędów przy zapisie jest wielokrotnie niższa niż w przypadku innych nośników. To wszystko sprawia, że zdecydowanie warto zapoznać się z naszą ofertą systemów taśmowych – można tutaj znaleźć produkty charakteryzujące się różnymi interfejsami połączeń zewnętrznych, rodzajami obudowy, zastosowanymi technologiami czy obsługiwanymi metodami zapisu i odczytu.
Kontrolery
Kontrolery to wyspecjalizowane urządzenia, których głównym zastosowaniem jest podłączanie różnych dysków twardych. Można dzięki nim łączyć interfejsy SAS, SAT i półki dyskowe JBOD. W efekcie możliwe jest zwiększenie przestrzeni dyskowej i sprawniejsza obsługa systemu przechowywania danych. W ramach naszej oferty można wybrać urządzenia pod kątem interfejsu zewnętrznego, liczby portów, liczby obsługiwanych dysków, rodzajów złącz wewnętrznych, technologii dysków oraz obsługiwanego typu RAID.
RDX Backup

RDX Backup

Rozwiązania RDX są popularną alternatywą dla pamięci taśmowej, która – podobnie jak w przypadku tego typu systemów – zapewnia szereg korzyści związanych z archiwizacją i backupem danych. To świetny zakup dla małych i średnich przedsiębiorstw. Interfejsy stosowane w urządzeniach pozwalają na osiągnięcie wysokiej wydajności, co przekłada się na sprawniejszą pracę z danymi. Do zalet pamięci RDX należą m.in.: szeroki zakres pojemności, szybki dostęp, niezawodność i wytrzymała, odporna na wstrząsy konstrukcja. Takie cechy zapewniają bezpieczną, wieloletnią pracę bez niespodziewanych problemów i awarii.
Każde urządzenie RDX zakupiony w naszym sklepie jest objęty kilkuletnią gwarancją, która zwiększa pewność i bezpieczeństwo zakupu. Stacje dokujące są produkowane tak, by wytrzymać nawet upadek na betonową powierzchnię; cechuje je również długotrwała praca. Nawet stacje narażone na różne niebezpieczne sytuacje powinny bez trudności wytrzymać kilkanaście lat. To wydajny i bezpieczny sposób na przechowywanie kopii zapasowych, archiwizację danych czy wydajną wymianę pomiędzy różnymi systemami komputerowymi.
W naszej ofercie dostępne są produkty RDX Backup działające na interfejsie SATA lub USB. Dodatkowo można liczyć na szeroki wybór w kwestii pojemności – od 500 GB do 4 TB. To urządzenia, które sprawdzą się w każdej małej bądź średniej firmie. Dyski stosowane w systemach RDX mogą przechowywać dane przez 10–30 lat, oferując przepustowość sięgającą prawie tysiąca gigabajtów na godzinę. W połączeniu z wysoką wytrzymałością konstrukcji jest to świetny wybór do backupów i tworzenia archiwów danych.
 
zobacz kontrolery

zobacz RDX backup
©2023 PowerServer  |   Mapa witryny  |   Aktualności  |   PowerComputer  |   Google+   |   Facebook
Znalazłeś błąd w działaniu strony? Napisz do nas


logotypy


Wszystkie nazwy produktów, producentów i ich technologii oraz logotypy są znakami towarowymi lub zastrzeżonymi znakami towarowymi ich prawnych właścicieli
i zostały użyte jedynie w celach informacyjnych.