• Sklep
  •  Oprogramowanie  Oprogramowanie
Serwery i technologie IT

Oprogramowanie

Drukuj: Oprogramowanie
Microsoft Windows Server

Rodzina produktów Windows Server zapewnia klientom bazę, na której mogą oni uruchamiać większość aplikacji biznesowych oraz w bezpieczny sposób współdzielić informacje i zasoby. Prosty i przyjazny interfejs użytkownika oraz kompatybilność z większością sprzętu sprawiają że wdrożenie i eksploatacja systemu są bardzo proste
Oprogramowanie Red Hat
Red Hat

Komercyjna dystrybucja systemu Linux. Oferuje wysoką wydajność oraz niezawodność. Zawiera obszerną grupę serwerowych aplikacji open source. Posiada wsparcie od wszystkich producentów serwerów.
SUSE

Komercyjna dystrybucja systemu operacyjnego łączącego najlepsze cechy systemu Linux oraz NetWare. Oferuje wysoką wydajność oraz niezawodność. Zawiera obszerną grupę serwerowych aplikacji open source. Posiada wsparcie od wszystkich producentów serwerów.

Oprogramowanie VMware
VMware

Rozwiązania VMware pozwalają wyeliminować nadmierną złożoność infrastruktury informatycznej dzięki uruchamianiu aplikacji w maszynach wirtualnych działających na mniejszej liczbie serwerów.

Oprogramowanie StarWind
StarWind

StarWind to zaawansowany pakiet oprogramowania iSCSI SAN, które konwertuje dowolny system z rodziny Windows Server w sieć SAN pracującą w istniejącej infrastrukturze Ethernet.

Oprogramowanie Symantec Backup
Symantec Backup

Symantec Backup Exec to złoty standard w ochronie środowiska Windows, zapewnia możliwości tworzenia kopii zapasowych i odzyskiwania danych. Program wyróżnia się łatwością instalacji i obsługi. Jest przy tym produktem kompleksowym i skalowalnym mającym zastosowanie tak dla jednego jak i wielu serwerów zarządzanych z jednego miejsca.

©2023 PowerServer  |   Mapa witryny  |   Aktualności  |   PowerComputer  |   Google+   |   Facebook
Znalazłeś błąd w działaniu strony? Napisz do nas


logotypy


Wszystkie nazwy produktów, producentów i ich technologii oraz logotypy są znakami towarowymi lub zastrzeżonymi znakami towarowymi ich prawnych właścicieli
i zostały użyte jedynie w celach informacyjnych.