Serwery i technologie IT

Serwery ze stawką 0% VAT. Oprogramowanie Microsoft 80% taniej

Drukuj: Serwery ze stawką 0% VAT. Oprogramowanie Microsoft 80% taniej
Zakup bez podatku VAT dla szkół i placówek edukacyjnych pozwala wielu instytucjom wyposażyć lub zmodernizować pracownie informatyczne lub unowocześnić wewnętrzną infrastrukturę IT.
 
Nasi specjaliści służą kompleksowym doradztwem, począwszy od pomocy przy sprawach formalnych, które zagwarantują placówce zakup serwera ze stawką 0% VAT, aż po dobór odpowiedniej konfiguracji serwera i dobór oprogramowania Microsoft, w wariancie licencyjnym EDU MOLP - czyl az o 80% taniej od ceny rynkowej (dla firm i prywatnego biznesu).

0% VAT na sprzęt komputerowy – serwery i serwery NAS

Stawka 0% VAT dotyczy serwerów dla szkół i placówek oświatowych lub edukacyjnych.

Stawką 0% VAT objęte są serwery, monitory, zestawy komputerów stacjonarnych, drukarki, skanery,  koncentratory i switche (przełączniki) sieciowe, routery i modemy (urządzenia do transmisji danych cyfrowych).

Nasza oferta 0% VAT skierowana jest do:
  • szkół i przedszkoli publicznych
  • szkół i przedszkoli niepublicznych
  • szkół wyższych, uniwersytetów
  • placówek opiekuńczo-wychowawczych
  • organizacji humanitarnych, charytatywnych lub edukacyjnym
Zakup serwerów i sprzętu komputerowego ze stawką 0% VAT przysługuje na podstawie art. 83 ust.1 pkt.26 ustawy o podatku od towarów i usług z dnia 11.03.2004r. (Dz. U. Nr 54 z 2004 r., poz.535 z późn. zm. Dz. U. Nr 90 z 2005r. Poz.756).

Oprogramowanie Microsoft taniej o 80%

Oprogramowanie serwerowe takie jak Microsoft Windows Server oraz oprogramowanie użytkowe firmy Microsoft, sprzedawane w modelu licencjonowania MOLP dla placówek edukacyjnych (EDU) jest tańsze nawet o 80%.

Szkoły i inne instytucje edukacyjne mogą skorzystać i nikskim kosztem wymienić przestarzałe już oprogramowanie serwerowe jak Microsoft Windows Server 2003 czy  Microsoft Windows Server 2008 na nowoczesny serwerowy system operacyjny  Microsoft Windows Server 2012

W jaki sposób dokonać zakupu produktów ze stawką 0% VAT
?


Najlepszy sposobem zamówienia i dokonania zakupu produktów ze stawką 0% VAT jest bezpośredni kontakt z nami:

Infolinia: 801 70 33 70

E-mail: biuro@powerserver.pl

Konsultant odpowie na wszystkie pytania i doradzi najlepszy produkt, dostosowany do Państwa potrzeb oraz możliwości finansowych placówki. Przedstawi także informacje związane z procedurą zamówienia (specjalny formularz zamówienia uprawniający do zakupów ze stawką 0% VAT).

Można także samodzielnie wybrać sprzęt serwerowy z naszej oferty, wraz z konfiguracją - udostępniamy specjalistyczny, a jednocześnie niezwykle prosty w obsłudze konfigurator serwerów - i dopiero kontaktować się z konsultantem w celu realizacji zamówienia.

Przedstawicieli szkół publicznych i niepublicznych, instytucji oswiatowych i edukacyjnych zapraszamy do współpracy.

Z nami kupicie szybko i bezpiecznie!
©2023 PowerServer  |   Mapa witryny  |   Aktualności  |   PowerComputer  |   Google+   |   Facebook
Znalazłeś błąd w działaniu strony? Napisz do nas


logotypy


Wszystkie nazwy produktów, producentów i ich technologii oraz logotypy są znakami towarowymi lub zastrzeżonymi znakami towarowymi ich prawnych właścicieli
i zostały użyte jedynie w celach informacyjnych.