Serwery i technologie IT

Gwarancja i serwis

Drukuj: Gwarancja i serwis
  • Realizacja gwarancji na produkty innych producentów

Gwarancja na zakupiony sprzęt, realizowana jest według procedur określonych przez producentów. Szczegółowe informacje opisane są w kartach gwarancyjnych oraz na stronach internetowych producentów.


Jeśli wyrażą Państwo życzenie,  służymy pomocą w sprawnej realizacji gwarancji w serwisach zewnętrznych. Jeżeli istnieje taka możliwość, dokonujemy zgłoszenia w Państwa imieniu oraz pośredniczymy w kontaktach z serwisem. Po usunięciu usterki przez producenta sprawdzamy, czy są Państwo zadowoleni z przeprowadzonej naprawy.

  • Realizacja gwarancji na produkty własne

Jeżeli nie zaznaczono inaczej, gwarancja realizowana jest na zasadach „door-to-door”. Informacje o nieprawidłowościach w funkcjonowaniu zakupionego sprzętu, prosimy przekazywać do Centrum Przyjmowania Zgłoszeń telefonicznie 12 6-333-999, poprzez e-mail sd(at)powerserver.pl lub za pośrednictwem elektronicznego formularza dostępnego na stronie.

Po otrzymaniu zgłoszenia, skontaktujemy się z Państwem, aby ustalić termin odbioru sprzętu przez kuriera. Koszt przesyłki w obydwie strony jest pokrywany przez Power Server. Prosimy o zapakowanie sprzętu w taki sposób, by nie był narażony na uszkodzenia podczas transportu oraz załączenie koniecznych dokumentów (karta gwarancyjna, kopia dowodu zakupu). Po stwierdzeniu usterki, zostanie ona usunięta w możliwie najkrótszym terminie. W razie konieczności, uszkodzone elementy wysyłane są do serwisu producenta. Naprawiony sprzęt zostanie niezwłocznie odesłany do Państwa fimą kurierską.


Internetowy system zgłaszania usterek pozwoli Państwu na monitorowanie etapów naprawy sprzętu oraz dostarczy informacji o rodzaju podejmowanych w serwisie czynności.

©2023 PowerServer  |   Mapa witryny  |   Aktualności  |   PowerComputer  |   Google+   |   Facebook
Znalazłeś błąd w działaniu strony? Napisz do nas


logotypy


Wszystkie nazwy produktów, producentów i ich technologii oraz logotypy są znakami towarowymi lub zastrzeżonymi znakami towarowymi ich prawnych właścicieli
i zostały użyte jedynie w celach informacyjnych.