Serwery i technologie IT

Udoskonalone serwery HP Gen8 v2


Dodano: 2 Lipca 2013
Drukuj: Udoskonalone serwery HP Gen8 v2
W czerwcu 2013 roku pojawiły się nowe, udoskonalone serwery HP - wersja 2 z generacji 8 (gen8 v2). Serwery generacji 8 zyskały już renomę wśród małych i średnich firm dzięki prostszemu wdrażaniu, utrzymaniu i zarządzaniu infrastrukturą informatyczną.


Gen8 v2 to kolejny krok w dostosowaniu rozwiązań serwerowych do biznesowych potrzeb MŚP. Na początek Gen8 v2 przedsiębiorstwa otrzymały do wyboru trzy serwery: HP ProLiant MicroServer Generation 8 (Gen8), HP ProLiant DL320e Gen8 v2 i HP ProLiant ML310e Gen8 v2.
 
Serwer HP ProLiant MicroServer Generation 8 (Gen8) to doskonały wybór na pierwszy serwer w małej firmie. Serwer jest tani, mały i cichy, a do tego posiada wystarczającą moc aby sprostać wymaganiom małego biznesu. Od strony administracji nowatorskie i inteligentne rozwiązania i technologie wprowadzone przez firmę HP sprawiają, iż serwer cechuje się prostą konfiguracją, zarządzaniem i konserwacją. A co za tym idzie, jego utrzymanie (administracja) nie wymaga wysokich nakładów finansowych ani czasu.

Dzięki HP MicroServer wszyscy pracownicy firmy mają zapewniony scentralizowany dostęp do danych bez względu na miejsce w którym się znajdują (w biurze, w podróży służbowej, w domu, w dni robocze jak i dni wolne od pracy). Współużytkowanie danych z każdego miejsca i o każdej porze pozwala zwiększyć wydajność i skuteczność współpracy między pracownikami. HP MicroServer powstał z myślą o firmach zatrudniających mniej niż 10 pracowników i pracuje w oparciu o system Microsoft Windows Server 2012 Essentials.

Z kolei serwery HP ProLiant DL320e Gen8 v2 i HP ProLiant ML310e Gen8 v2 to atrakcyjne cenowo rozwiązania dla mikroprzedsiębiorstw i firm z sektora MŚP, które zapewniają niezawodność, elastyczność i skalowalność niezbędne do zaspokojenia potrzeb biznesowych obecnych, jak i przyszłych. Zakup serwerów HP ProLiant DL320e Gen8 v2 i HP ProLiant ML310e Gen8 v2 jest więc perspektywiczną inwestycją dla rozwijających się dynamicznie firm.

« poprzednie   |   następne »
©2023 PowerServer  |   Mapa witryny  |   Aktualności  |   PowerComputer  |   Google+   |   Facebook
Znalazłeś błąd w działaniu strony? Napisz do nas


logotypy


Wszystkie nazwy produktów, producentów i ich technologii oraz logotypy są znakami towarowymi lub zastrzeżonymi znakami towarowymi ich prawnych właścicieli
i zostały użyte jedynie w celach informacyjnych.