Serwery i technologie IT

Fujitsu Primergy TX1310 M1


Dodano: 27 Sierpnia 2014
Drukuj: Fujitsu Primergy TX1310 M1
Małe i ciche urządzenie, które można umieścić nawet pod biurkiem. Serwer wieżowy (tower) Fujitsu Primergy TX1310 M1 dzięki zoptymalizowanemu przepływowi powietrza i opracowanej przez Fujitsu technologii Cool-Safe© posiada niski poziom hałasu. Dlatego Fujitsu TX1310 M1 idealnie nadaje się na pierwszy serwer dla małej i średniej firmy, w której nie wydzielono serwerowni lub osobnego pomieszczenia.


Wydajność tego małego serwera z nawiązką zaspokoi potrzeby małych i średnich firm. Doskonały wybór do obsługi typowych zadań serwerowych, takich jak serwer plików, serwer druku, serwer internetowy i serwer aplikacji biurowych. Serwer posiada procesor z rodziny Intel® Xeon® E3-1200 v3 z maks. 4 rdzeniami oraz umozliwia instalację do 32 GB pamięci ECC (4 moduły DIMM).

Serwer wyposażono w 4 gniazda PCIe. które pozwalają podłączyć dodatkowe karty sieci LAN lub karty graficzne. Zwiększona niezawodność uzyskana dzięki nadmiarowemu połączeniu z siecią LAN - Serwer Primergy TX1310 M1 posiada 2 zintegrowane karty Gigabit LAN.

Fujitsu Primergy TX1310 M1 posiada możliwość przechowywania dużych zbiorów danych dzięki pamięci masowej o dużej pojemności, a do tego profesjonalne funkcje tworzenia kopii zapasowych. Możliwość instalacji maks. 4 dysków twardych 3,5 cala SATA III - 6 Gb/s 7200 obr./min o pojemności nawet 3TB każdy (4 porty SATA z protokołem RAID 0/1/10) i obsługa urządzeń do tworzenia kopii zapasowych RDX zwiększają bezpieczeństwo danych do poziomu systemów serwerowych wysokiej klasy (enterprise).

Obsługa specjalnych rozwiązań, takich jak systemy telefoniczne i systemy sterowania to kolejny atut tego serwera, który jest nie bez znaczenia w małym biurze.

Serwer Fujitsu Primergy TX1310 M1 jest następcą cenionego w swojej klasie urządzenia Fujitsu Primergy TX100 S3p. TX1310 M1 wyposażono jednak w procesor Xeon nowszej, 3-generacji (v3) przez co zyskał na wydajności oraz stał się jeszcze bardziej energooszczedny. Processor Intel® Xeon® E3-1226 v3 (8M Cache, 3.30 GHz) wykonany jest w technologii 22nm. Procesor wyposażony jest w zintegrowaną kartę graficzną Intel® HD Graphics P4600 obsługująca technologie Intel® Quick Sync Video, Intel® InTru™ 3D Technology oraz Intel® Clear Video HD Technology.

Wszystko to sprawia, że Fujitsu Primergy TX1310 M1 to doskonały pierwszy serwer dla małej i średniej firmy, którego główne zalety to: wydajność, całodobowa niezawodność, cicha praca, małe rozmiary i łatwość serwisowania, a to wszystko w przystępnej cenie. Doskonały wybór do obsługi typowych zadań serwerowych, takich jak serwer plików, serwer druku, serwer internetowy lub serwer aplikacji biurowych.

Zobacz w sklepie internetowym: Serwer Fujitsu TX1310 M1 4-core E3-1226v3 3.3GHz + 1x8GB DDR3 1600MHz + 2x500GB SATA
« poprzednie   |   następne »
©2023 PowerServer  |   Mapa witryny  |   Aktualności  |   PowerComputer  |   Google+   |   Facebook
Znalazłeś błąd w działaniu strony? Napisz do nas


logotypy


Wszystkie nazwy produktów, producentów i ich technologii oraz logotypy są znakami towarowymi lub zastrzeżonymi znakami towarowymi ich prawnych właścicieli
i zostały użyte jedynie w celach informacyjnych.