Serwery i technologie IT

Raptor dla serwerów


Dodano: 9 Sierpnia 2008
Drukuj: Raptor dla serwerów
Western Digital wprowadza do sprzedaży dyski SATA WD VelociRaptor 10 000 RPM w rozmiarze 2,5 cala, z przeznaczeniem dla serwerów blade i serwerów rackowych w obudowach 1U i 2U.Najnowszy dysk WD VelociRaptor został zaprojektowany dla biznesowych aplikacji i wyposażony w mechanizmy z klasy biznesowej. Mieszczący się w niewielkiej zatoce dysk jest w stanie pomieścić 300 GB danych, a jego zapotrzebowanie na energię zmalało o 35 procent w porównaniu z poprzednią generacją dysków WD Raptor.

"WD daje klientom biznesowym szereg korzyści, które entuzjaści PC już docenili w WD Velociraptor: kombinację najwyższej wydajności i pojemności" - powiedział John Rydning, dyrektor rozwojowy IDC w departamencie dysków twardych - "Nowy WD Velociraptor, zaprojektowany dla rozwiązań biznesowych w energooszczędnym formacie 2,5 cala, daje użytkownikom nowe możliwości przy wzrastających wymaganiach rynku dotyczących pojemności."

Dyski twarde WD VelociRaptor 2,5 cala zostały zaprojektowane i wyprodukowane zgodnie ze standardami biznesowymi w celu zapewnienia wysokiej niezawodności w wymagających środowiskach. Zaowocowało to najwyższym stopniem niezawodności w dyskach SATA zapewniając 1,4 miliona godzin MTBF.

Dyski twarde 2,5 cala WD VelociRaptor (model WD3000BLFS) będzie dostępny pod koniec miesiąca u wybranych dystrybutorów.

Źródło: ITBiznes.pl
« poprzednie   |   następne »
©2023 PowerServer  |   Mapa witryny  |   Aktualności  |   PowerComputer  |   Google+   |   Facebook
Znalazłeś błąd w działaniu strony? Napisz do nas


logotypy


Wszystkie nazwy produktów, producentów i ich technologii oraz logotypy są znakami towarowymi lub zastrzeżonymi znakami towarowymi ich prawnych właścicieli
i zostały użyte jedynie w celach informacyjnych.