Serwery i technologie IT

IBM System Storage DS3400 to prostota, skalowalność, elastyczność i dostępność


Dodano: 28 Lipca 2010
Drukuj: IBM System Storage DS3400 to prostota, skalowalność, elastyczność i dostępność
Małe i średnie przedsiębiorstwa gromadzą coraz większa ilość wartościowych z punktu biznesowego danych. Jeśli dane są przekazywane między serwerami oraz wewnętrznymi systemami pamięci masowych, działalność biznesowa będzie musiała zmierzyć się ze wzrostem kosztów, złożoności i ryzyka.
 


IBM System Storage DS3400 odpowiada na potrzebę wzrostu ilości danych, dostępności tych danych oraz elastyczności, dostarczając prosty i dostępny system dyskowy. IBM DS3400 wyznacza drogę dla tych małych i średnich przedsiębiorstw, które wymagają czerpania korzyści z konsolidacji i współdzielenia danych zarówno w systemach bezpośrednio podłączanych do serwerów, jak i poprzez Storage Area Network (SAN). Możliwość łączenia wewnątrz jednego urządzenia dysków SAS i SATA pozwala najlepiej zoptymalizować i dostosować technologię do potrzeb tych organizacji.

IBM System Storage DS3400 - rozwiązanie dedykowane dla IBM System x™, IBM System p™ oraz BladeCenter®:
  • Łatwy w uruchomieniu i zarządzaniu dzięki DS3000 Storage Manager
  • Skalowalny z wykorzystaniem do trzech modułów rozszerzeń EXP3000 ze wsparciem dla 48 dysków SATA i/lub SAS
  • Elastyczny w użytkowaniu - dostępny dla IBM system x, system p oraz serwerów BladeCenter
  • Otwarta architektura pozwala na opcjonalne rozszerzenia
  • Dostępny cenowo dla małych i średnich przedsiębiorstw
Cechy wyróżniające IBM System Storage DS3400

IBM DS3400 pozwala na podłączenie serwerów poprzez interfejs 4 Gbps Fibre Channel (FC). W standardzie znajduje się DS3000 Storage Manager dzięki czemu DS3400 jest łatwy w uruchomieniu i zarządzaniu. Jednoczesne korzystanie z dysków SAS i SATA to uniwersalność i elastyczność. IBM DS3400 jest skalowalny do 3.6 TB pojemności z wykorzystaniem 300GB dysków SAS (hot-swappable) lub do 12.0 TB z wykorzystaniem 1.0 TB dysków SATA (hot-swappable) ponadto jest rozszerzalny z wykorzystaniem do trzech modułów rozszerzeń EXP3000, z całkowitą pojemnością do 14,4TB (przy dyskach 300 GB SAS) lub do 48.0 TB (przy dyskach 1.0 TB SATA). Może być połaczony do sieci SAN (Storage Network Area) lub bezpośrednio jako DAS (Direct-Attached Storage). Brak pojedynczych punktów awarii czynia z DS3400 wysoce niezawodny system storage zapewniajacy najwyższe bezpieczeństwo danych biznesowych. IBM DS3400 został stworzony z myślą o potrzebach małych i średnich przedsiębiorstw. By ułatwić pierwszą instalację systemu storage w firmie, modele z oferty Express zawierają w komplecie transmitery SFP oraz okablowanie FC.

Zachęcamy do zapoznania się z nasza oferta dla IBM DS3400 dostępną tutaj.
PowerServer.pl

Manager produktu:
Andrzej Jakubowski
tel.: 12 380-17-71
e-mail: andrzej.jakubowski(at)powerserver.pl


Infolinia: 801 70-33-70

Formularz kontaktowy


« poprzednie   |   następne »
©2023 PowerServer  |   Mapa witryny  |   Aktualności  |   PowerComputer  |   Google+   |   Facebook
Znalazłeś błąd w działaniu strony? Napisz do nas


logotypy


Wszystkie nazwy produktów, producentów i ich technologii oraz logotypy są znakami towarowymi lub zastrzeżonymi znakami towarowymi ich prawnych właścicieli
i zostały użyte jedynie w celach informacyjnych.