Serwery i technologie IT

Pamięć masowa HP MSA 1040


Dodano: 5 Września 2014
Drukuj: Pamięć masowa HP MSA 1040
Pamięć masowa HP MSA 1040 zapewnia wiele funkcji modelu MSA 2040 w niższej cenie. Posiada znaczne możliwości rozbudowy (z opcją rozbudowy do modelu MSA 2040) co eliminuje czasochłonne i ryzykowne migracje danych.

HP MSA 1040 umożliwia także zmianę i wykorzystywanie kontrolerów z modelu HP MSA 2040.


HP MSA 1040 to elastyczna architektura, łatwa instalacja i proste zarządzanie.

Zintegrowany interfejs konfiguracji i zarządzania WBI sprawia, że model HP MSA 1040 jest łatwy w zarządzaniu dla administratorów serwerów ProLiant/BladeSystems, jak również dla osób z ogólną wiedzą informatyczną. Umożliwia wybór dysków typu LFF lub SFF - pozwala wybrać napędy SAS klasy korporacyjnej o wysokiej wydajności lub napędy SAS Midline o wysokiej pojemności, w zależności od zastosowania oraz wymogów w zakresie wydajności i możliwości budżetowych. Wbudowane narzędzia do zarządzania wspierają funkcje systemu operacyjnego, natomiast narzędzia do wirtualizacji (hypervisor) z łatwością zarządzają aktualizacjami oprogramowania wbudowanego i monitorują wydajność macierzy lokalnie lub zdalnie.

HP MSA 1040 wykorzystuje architekturę MSA  czwartej generacji, 2-portowe kontrolery z 4 GB pamięci podręcznej na kontroler, szybki procesor oraz mechanizm We/Wy zoptymalizowany pod kątem wydajności. Większa wydajność przekłada się na krótsze czasy odpowiedzi aplikacji i ułatwia podstawową konsolidację oraz realizację inicjatyw w zakresie wirtualizacji.

Zobacz macierze dyskowe dostępne w naszym sklepie
« poprzednie   |   następne »
©2023 PowerServer  |   Mapa witryny  |   Aktualności  |   PowerComputer  |   Google+   |   Facebook
Znalazłeś błąd w działaniu strony? Napisz do nas


logotypy


Wszystkie nazwy produktów, producentów i ich technologii oraz logotypy są znakami towarowymi lub zastrzeżonymi znakami towarowymi ich prawnych właścicieli
i zostały użyte jedynie w celach informacyjnych.